Paznokcie na jesień 2013

 

Już od jakiegoś czasu hitem na rynku kosmetycznym jest pastelowy manicure. Jesienią 2013 roku nadal pozostanie wiodącym trendem. Marka NCLA wprowadziła na rynek nowe pomysły na klasyczny manicure zwracając szczególną uwagę na odcienie błękitu oraz pastelowego różu.

 

Skoro pastelowe paznokcie nie odejdą wraz z latem i zagoszczą na dłużej w naszych trendach warto wiedzieć jakie kolory będą dla nas odpowiednie. Przede wszystkim należy wybierać elegancki motyw rozbielonych odcieni zieleni, różu i błękitu. Nie znaczy to jednak, że z mody wychodzą paznokcie nude czy francuski manicure. Hitem ostatniego czasu jest również zmodyfikowana wersja „frenchu”, a mianowicie reverse french, czyli nic innego jak odwrócony manicure francuski.

Jesienna kolorystyka przyzwyczaiła nas do ciemnych, nasyconych kolorów, nieco monotonny, pasujący do aury tej pory roku. Warto jednak czasem wprowadzić w życie trochę kolorów, a nasze samopoczucie stanie się wiele lepsze.

Warto również pamiętać o tym, że moda tylko pokazuje nam aktualne trendy, co nie znaczy, że my musimy się do nich stosować. Każdy dobiera odpowiednie aranżacje dla siebie i to, w czym czuje się dobrze. Należy zwrócić uwag również na to, że paznokcie kobiety świadczą o tym, w jaki sposób pielęgnuje swoje ciało i o siebie dba. Jest to swego rodzaju wizytówka.

Pomysły na paznokcie możemy czerpać z różnych źródeł. Począwszy od gazet, internetu, telewizji, po style gwiazd. Producenci na rynku kosmetycznym również podsuwają nam na bieżąco pomysły, by kobiety wyglądały atrakcyjnie i czuły się dobrze w swoim ciele.

NCLA w tym sezonie wykreowała produkty inspirowane przez letnie desery. Są one słodkie, kremowe i maksymalnie kuszące. Seria ta nosi nazwę Sweet Revenge, a manicure można wykonać w odcieniach lodów waniliowych, owocowego koktajlu lub pistacjowego shake’a.